تصویب 12 طرح کاهش آسیب های اجتماعی در استان مرکزی

تصویب 12 طرح کاهش آسیب های اجتماعی در استان مرکزی
«فتح الله حقیقی» در نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در اراک گفت: این طرح ها در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و برای تامین اعتبار به دبیرخانه شورای هماهنگی مواد مخدر کشور ارسال شده است.

وی بیان کرد: در صورت جذب اعتبارات در این راستا، طرح های کاهش آسیب های اجتماعی مصوب شده در نقاط مختلف استان مرکزی اجرایی می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: ایجاد اردوگاه ماده 16 در کاهش وقوع جرم موثر است و نبود این مراکز برای ساماندهی و نگهداری معتادان متجاهر، آمار سرقت و وقوع جرم را در جامعه افزایش می‌دهد.

حقیقی اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده اردوگاه مرکز ماده 16 در اراک به بهره برداری رسیده که نقش موثری در کاهش وقوع جرم های خرد داشته است.

وی عنوان کرد: اورژانس اجتماعی در بحث کاهش آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد و این مرکز در استان مرکزی تاکنون خدمات مطلوبی داشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اضافه کرد: طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی مانند پژوهش های اورژانس اجتماعی و بهزیستی این استان در قالب طرح های عملیاتی و قابل اجرا با جدیت در دستور کار است و از این طرح ها حمایت های لازم صورت می گیرد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹
کد خبر : ۱۲۷,۵۵۰