۱۳۵۰ دانش‌آموز تحت پوشش سازمان بهزیستی استان سمنان

۱۳۵۰ دانش‌آموز تحت پوشش سازمان بهزیستی استان سمنان

به گزارش مرآت، علیرضا ایزد پور مدیرکل بهزیستی استان سمنان، با بیان اینکه یک هزار و ۳۴۷ دانش‌آموز استان سمنان تحت پوشش بهزیستی استان سمنان هستند، گفت: در حوزه اجتماعی ۵۸۴ دانش‌آموز و در حوزه توان‌بخشی ۷۶۳نفر از حمایت‌های بهزیستی استان بهره‌مند می‌شوند و می‌کوشیم تا نیازهای آن‌ها را به لحاظ معلم و فضاهای آموزشی به نحو مطلوب فراهم کنیم .
وی بابیان اینکه در حوزه اجتماعی طرح پویش لبخند مهر به‌ عنوان اولین سال در استان سمنان برگزار می‌شود ، افزود: بر طبق برنامه‌ریزی‌هایی که در سطح کلان کشور صورت گرفته و کمپین پویش لبخند مهر برای توجه به دانش آموزان کم برخوردار هم‌زمان با سراسر کشور در سمنان نیز راه‌اندازی شد .
مدیرکل بهزیستی استان سمنان بابیان اینکه جامعه هدف طرح پویش مهر دانش آموزان مقطع ابتدایی مناطق کم برخوردار هستند، ابراز داشت : در این طرح دانش آموزان کمک‌های نقدی و غیر نقدی را از سوی خیران دریافت می‌کنند که امیدواریم مردم نوع‌دوست استان نیز در این پویش مشارکت فعال داشته باشند .

ایزد پور بابیان اینکه مهلت شرکت در پویش لبخند مهر از بیستم شهریور لغایت ۱۹ مهرماه است، تصریح کرد: در این طرح دانش آموزان ۱۰۰هزار تومان به‌صورت نقدی و مابقی را به‌صورت لوازم‌التحریر دریافت خواهند کرد که در قالب پکیج به دست دانش آموزان مناطق محروم می‌رسد .
وی افزود : در مهدهای کودک و کلینیک‌های مددکاری اجتماعی فعال پیرامون کودکان تلاش شد تا از طریق پوستر به همه آحاد جامعه اطلاع‌رسانی شود اما مردم می‌توانند از طریق نرم‌افزار سکه تحت عنوان کیف پول و یا شماره‌حساب ۹۰۱۹۰ سازمان بهزیستی و یا شماره تماس ۳۳۴۶۴۵۶۰بهزیستی استان و یا مراکز بهزیستی شهرستان‌ها کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را واریز و در این طرح مشارکت کنند .

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱
کد خبر : ۱۲۷,۵۴۸