برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در استان کردستان

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در استان کردستان
کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر با حضور نمایندگان ادارات، مقرری بگیران بیمه بیکاری و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدرسی سروان جمشید منتظری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بانه در سالن اجتماعات این اداره برگزار گردید .
با عنایت به پیگیری های به عمل آمده از سوی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بانه با توجه به اهمیت آشنایی با خطرات مواد مخدر و نیز آگاهی از خطرات آن کارگاه آموزش پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر برای ادارات، مقرری بگیران بیمه بیکاری و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور کارمندان معاونت پیشگیری مبارزه با مواد مخدر برگزار گردید.

ابتدای جلسه آقای حمید ساعدپناه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن عرض سلام و خوشامدگویی خدمت مهمانان و مدرسین کارگاه اموزشی، مواد مخدر را یکی ازبلایای حال حاضر جامعه دانستند و توجه به این بیماری را برای سلامت محیط کار و جامعه ضرورتی قابل انکار دانستند.
جناب سروان جمشید منتظری پلیس مبارزه شهرستان بانه به عنوان مدرس جلسه مواد مخدر را واقعیتی اجتناب ناپذیر از مشکلات جامعه دانسته که زمینه ساز مشکلات روحی و روانی بسیاری می شود که ریشه کنی آن همتی همگانی را خواستار است ایشان در ادامه جلسه به معرفی انواع مواد، شیوه ی ساخت و مضرات آن پرداختند.
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۲۵
کد خبر : ۱۲۳,۹۲۰